Poradnik

Menu

Nawigacja

Wyszukiwarka

Nowa publikacja ,, Policjanci. Za cenę życia”. Zaproszenie na spotkanie autorskie

Dziewięć opowieści. Dwunastu policjantów. Wszystkie historie zakończone tragicznie. Jutro, 7 października o godz. 17.30 w sali wykładowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu pl. Jana III Sobieskiego 3 odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną i Rafałem Pasztelańskimi – autorami książki ,, Policjanci. Za cenę życia”. Zapraszamy !

Do sprzedaży trafiła wyjątkowa książka Joanny i Rafała Pasztelańskich „Policjanci. Za cenę życia”. Jej uroczysta premiera, pod patronatem Biura Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji i gazety "Policja 997", we współpracy z Fundacją Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, odbyła się w siedzibie Biura Historii i Tradycji Policji Komendy Głównej Policji.

- Tę książkę dedykujemy pamięci wszystkich policjantów, którzy stracili życie lub zdrowie na służbie – mówią autorzy. Historie 12 policjantów, którzy nie cofnęli się przed ryzykiem. O ich odwadze, kulisach pracy i bliskich, których zostawili. Wyjątkowe historie ukazane przez pryzmat akt spraw i relacje najbliższych osób, którzy zdołali się otworzyć przed autorami.

7 października br. o godz. 17.30 w sali wykładowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu pl. Jana III Sobieskiego 3 odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną i Rafałem Pasztelańskimi. Serdecznie zapraszamy!


 

,, Policjanci. Za cenę życia”. Wydawnictwo Znak Horyzont 2016. Od 14 września w sprzedaży.


 


 


 


 


 

 

do góry